Статьи

Український скелелаз Болдирєв завоював золото етапу Кубка світу, встановивши рекорд сезону (відео)

цею материал Доступний по-русски

Данило Болдирєв вийшов на перше місце в світовому рейтингу нинішнього сезону.

Данило Болдирєв вийшов на перше місце в світовому рейтингу нинішнього сезону

Данило Болдирєв / facebook.com

В Італії завершилися змагання Х етапу Кубка Світу зі скелелазіння в дисципліні швидкість, де українець Данило Болдирєв завоював свою другу поспіль золото і продемонстрував найкращий час сезону!

5.58 - саме з таким показником завершив змагання Данило, здолавши у фіналі росіянина Олександра Шилова. Українець був швидше суперника на 12 сотих секунди, повідомляє офіційний сайт Спортивного комітету України.

Слід зазначити, що попереднє золото Данило здобув на етапі Кубка світу в Шамоні (Франція). Завдяки успішному виступу в Італії Болдирєв вийшов на перше місце в світовому рейтингу нинішнього сезону.

Всього участь у змаганнях взяли представники з понад 20 країн світу. Україна в дисципліні швидкість представляли 7 спортсменів: Данило Болдирєв (Одеса), Костянтин Павленко (Одеса), Ярослав Ткач (Кременчук), Ігор Робота (Дніпро), Артем Глушко (Дніпро), Маргарита Захарова (Харків) і Тетяна Колкотіна (Дніпро).

Через кваліфікаційний відбір зміг прорватися ще один одесит - Костянтин Павленко, але він зупинився в 1/8 фіналу, зайнявши в підсумку 11-й рядок у турнірній таблиці.